Een nieuw gezicht bij Kollaard en Jansen

sep 5, 2017

Graag stellen wij u voor aan onze nieuwe uitvaartverzorgster Nathalie Swinkels. Ze is 29 jaar (jong) en wilde, na haar opleiding voor uitvaartverzorgster, niets liever dan haar kennis in de praktijk brengen. En wij zochten iemand die met haar persoonlijkheid en vakbekwaamheid goed zou passen in ons team. We zijn erg blij u te kunnen melden dat we daarin goed zijn geslaagd.
We doen ons werk met empathie en overtuiging en daardoor weten steeds meer mensen Kollaard en Jansen te vinden. Het aannemen van Nathalie was daarom een logische en noodzakelijke stap om onze zorg en aandacht aan de nabestaanden op het door ons gewenste hoge nivo te houden. Ze voelt zich inmiddels helemaal thuis in ons team en heeft al een aantal families tot volle tevredenheid mogen begeleiden bij het afscheid van hun dierbare.
Copyright- Kollaard & Terra Nova Uitvaartzorg | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring